תמונת מופע: גל עדן ששון – השם הוא הכל

גל עדן ששון – השם הוא הכל

תאריך אולם מחיר

פרטי ההצגה

השמות שלנו הם ה- DNA  של סיפור חיינו
השם שהורינו מעניקים לנו והשמות שאנו בוחרים עבור ילדינו, מקפלים בתוכם את ה- DNA של אישיותנו. יותר מכל מילה אחרת - השם הוא המהות של כל אדם ואדם.   ד.נ.א. זה כולל בתוכו את נקודות החוזקה והחולשות של אישיותנו ואף מסמן את גורלנו.
האם חשבתם אי פעם מהי המילה שכל אחד מאתנו הוגה, שומע או כותב הכי הרבה פעמים בימי חייו? ובכן התשובה פשוטה, את שמו כמובן..
מילה יחידה זו, מכילה את מכלול המרכיבים של הזהות שלנו ונתפסת על ידי מסורות מיסטיות שונות, כלב ליבו של הסיפור שאנו בוחרים לספר לעולם בחיים האלה.  השם, הוא נוסחה רוחנית שיכולה לעזור לנו לקבל  החלטות נכונות ברגעים מכריעים בחיינו.  
בהרצאה מיוחדת זו נעסוק בפוטנציאל ובמשמעות החבויים בשם של כל אחד מאתנו, כיצד פענוח השם יכול לסייע לנו בקבלת החלטות מכריעות וכיצד הוא יכול לעזור לנו להבין את עצמנו טוב יותר. וגם - על כוחם של השמות שאנו מעניקים לסביבתנו הקרובה: לילדים, לחיות המחמד, לעסקים שלנו, וכיצד שמות של מותגים השפיעו על התפתחותם. אפילו על שם הרחוב בו בחרנו לגור.
גל ששון, אסטרולוג, מיסטיקן ומורה לקבלה, יליד ישראל, חי ופועל מזה 20 שנה בארה"ב. נחשב לאחד המורים המובילים בתחומו בעולם. נבחר ע"י מגזין W כאסטרולוג הטוב ביותר בחוף המערבי בארה"ב.  גל הוציא עד כה שני ספרים. ספרו רב המכר - A Wish Can Change Your Life, המומלץ על-ידי הדלאי לאמה כאחד מספרי ההגות והמיסטיקה מעוררי השראה

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים