פרטי ההצגה

דרמה מרתקת על המהלכים הדרמטיים שהובילו להסכם ההיסטורי בין ממשלת ישראל לאש"ף.
טריה לרסן, מדען אידיאליסט המקורב למשרד החוץ הנורווגי, ואשתו, הדיפלומטית מונה יול, מחליטים לעשות את הבלתי אפשרי: לנסות להפגיש בערוץ סודי צוות של פלסטינים וישראלים, כדי שיוכלו לדבר באופן חופשי על הסכם שלום. חשדנות וחוסר אמון מלווים את השיחות הסודיות לכל אורכן, עד שהבלתי יאמן קורה ומאמציהם של בני הזוג לרסן קורמים עור וגידים. הערוץ הסודי הופך לגלוי, הצוות הזוטר מתחלף בבכיר, ההסכם מבשיל ומוצג בפני ראש הממשלה יצחק רבין וראש אשף יאסר ערפאת. והשאר היסטוריה. 
בירת נורבגיה הופכת לזירה של תיאטרון מרתק, מותח ומפתיע, הסוקר את הדרמה שהתרחשה מאחורי הקלעים של הסכם אוסלו. בפעם הראשונה, הקהל נחשף להתלבטויות האישיות, האנושיות, הלאומיות והפוליטיות של מעגל הנושאים ונותנים ולפרטים רבים שנותרו חסויים. 
שמעון פרס, יוסי ביילין, ד"ר יאיר הירשפלד, רון פונדק, אורי סביר, עו"ד יואל זינגר - כולם פה, על במה, ביצירה חד פעמית, המשלבת בין הדרמטי לדוקומנטרי ובין הקומי לפוליטי.
המחזה הועלה בהצלחה בלתי רגילה בברודווי ובלונדון וזכה בשלל פרסים, ביניהם שבעה פרסי הטוני היוקרתי, ביניהם למחזה הטוב ביותר, והיה מועמד לפרס האוליביה הבריטי.

תרגום: אבישי מילשטיין
בימוי: אילן רונן
משתתפים: 
אילן דר, לימור גולדשטיין, דב נבון, ראסן עבאס, לירון ברנס, עופר רוטנברג, עדי גילת, ועוד

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים